fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

UŽ JSTE NĚKDY ZKUSILI UBYTOVAT SE PŘÍMO V ZOO? V ZOO DVŮR KRÁLOVÉ SI TENTO NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK MŮŽETE DOPŘÁT. NEČEKEJTE A SPLŇTE SI SVŮJ SEN!

Číst dál: ZOOLOGICKÁ ZAHRADA DVŮR KRÁLOVÉ

JAK JE ZNÁMO, S PŘICHÁZEJÍCÍM JARNÍM SLUNCEM SE PROBOUZEJÍ I DINOSAUŘI A STEJNĚ TAK SE PO ZIMNÍ PŘESTÁVCE OTEVÍRÁ I VŠECH 5 DINOPARKŮ V ČESKÉ REPUBLICE.

Číst dál: NOVÁ SEZÓNA V DINOPARKU ZAČÍNÁ!

OD 1.BŘEZNA SE OTEVŘELA VEŘEJNOSTI OPĚT PARAZOO, EXPOZICE VLAŠIMSKÉ ZÁCHRANNÉ STANICE PRO ŽIVOČICHY. NAVŠTIVTE TUTO NETRADIČNÍ ZOOLOGICKOU ZAHRADU S ČESKÝMI ZVÍŘATY A PŘIJĎTE SE POUČIT, JAK JIM I VY MŮŽETE V PŘÍRODĚ POMÁHAT.

Číst dál: PARAZOO, TROCHU JINÁ ZOO

Kraj : Středočeský kraj

 

UŽ JSTE NĚKDY ZKUSILI UBYTOVAT SE PŘÍMO V ZOO? V ZOO DVŮR KRÁLOVÉ SI TENTO NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK MŮŽETE DOPŘÁT. NEČEKEJTE A SPLŇTE SI SVŮJ SEN!

Číst dál: ZOO DVŮR KRÁLOVÉ

ZOO V TÁBOŘE NA VĚTROVECH BUDE TUTO SOBOTU 7. ZÁŘÍ SLAVIT SVÉ DRUHÉ NAROZENINY. PRO NÁVŠTĚVNÍKY JE PŘIPRAVEN PESTRÝ CELODENNÍ PROGRAM, PŘI KTERÉM SE JISTĚ NIKDO NUDIT NEBUDE. PROBĚHNE KŘEST TŘÍ MALÝCH NOSÁLŮ ČERVENÝCH, KTEŘÍ SE V ZOO NARODILI 4. ČERVENCE. BĚHEM DNE PROBĚHNE SLOSOVÁNÍ VSTUPENEK A VÝHERCI SE BUDOU MOCI ZÚČASTNIT KRMENÍ VYBRANÝCH ZVÍŘAT. POZNAJÍ, JAKÝ JE TO POCIT NAKRMIT SI Z RUKY OPICI, POLÍBIT VELBLOUDA, NAVŠTÍVIT VÝBĚH VELKÝCH ŠELEM A DALŠÍ. A JAKO DÁREK MAJÍ VŠECHNY DĚTI DO 150 CM VSTUP ZDARMA!

 Program je velice pestrý a začíná v 10:00 hod. slavnostním zahájením, poté proběhne setkání s kontaktními zvířaty, pro nejmenší je připraveno divadelní představení, lidé se budou moci povozit na velbloudovi, na koni nebo originální koněspřežkou. Celý den bude ze ZOO vysílat živě rádio Český rozhlas České Budějovice na jihočeské frekvenci 106,4MHz a také bude pro veřejnost otevřeno nové environmentální centrum. Veškeré informace o programu naleznete na našich webových stránkách www.zootabor-vetrovy.cz nebo na facebooku.

  

 

TEXT: REDAKCE, FOTO: ZOO TÁBOR - VĚTROVY