fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

PO ÚSPĚŠNÉ SÉRII MEZINÁRODNÍCH INSTATRIPŮ VZNIKÁ BĚHEM KVĚTNA NOVÝ YOUTUBE SERIÁL ROADTRIPBAROKO, KTERÝ MÁ INSPIROVAT MLADÉ CESTOVATELE Z ČESKA K NÁVŠTĚVĚ BAROKNÍCH DESTINACÍ A UKÁZAT, ŽE I ČESKÉ BAROKO JE COOL.

Agentura CzechTourism tímto projektem zacílila na skupinu takzvaných mileniálů (z anglického Millennials) neboli Generace Y. Tedy mladých lidí narozených mezi lety 1986 a 1995, kteří velkou část svého času tráví na různých sociálních sítích, včetně zmíněného Instagramu nebo YouTube.

Cílem kampaně je ukázat destinaci úhlem pohledu mladých cestovatelek a inspirovat jejich publikum k návštěvě těchto míst. Hlavní roli v seriálu ztvární Petra Voráčková alias Restless Child, která je momentálně nejprogresivnější travel youtuberkou na české scéně a patří mezi TOP 10 českých instagrammerů, které se vyplatí v roce 2017 sledovat. Petru na cestách doprovází talentovaná vycházející hvězda YouTube scény Veronika Šubrtová, jejíž tvorba se zaměřuje na lifestyle a udržitelný cestovní ruch.

Kampaň je zároveň nastavená tak, aby pokryla nejen YouTube, ale i ostatní platformy, kde mileniálové tráví čas a konzumují obsah. Využili jsme tak např. oblíbené obsahové formáty jako Instagram Live Stream nebo Instagram Stories. Všechny díly seriálu budou postupně vycházet na YouTube kanálu Česko-země příběhů a také na kanálech samotných youtuberek.

 

TEXT A FOTO: CZECHTOURISM

Share