fz3-13769305690270, 0B

TYPICKÁ ČESKÁ KUCHYNĚ BY SE BEZ NICH NEOBEŠLA. KNEDLÍKY MNOHA DRUHŮ, SLADKÉ I SLANÉ, JSOU JEDNÍM Z FENOMÉNŮ ČESKÉ KUCHYNĚ. TY BEZ NÁPLNĚ SE NEJČASTĚJI POUŽÍVAJÍ JAKO PŘÍLOHA K MASU A OMÁČKÁM, AVŠAK NEBYLO TOMU TAK VŽDY.

Číst dál: KNEDLÍKY – chlouba české kuchyně

K TRADIČNÍM SVÁTKŮM PATŘÍ VŽDYCKY DOBRÉ JÍDLO A PITÍ. AŤ CESTUJETE PO EVROPĚ A NAKONEC PO CELÉM SVĚTĚ KAMKOLI, VŠUDE USLYŠÍTE VELMI FUNDOVANÉ DEBATY O JÍDLE, RECEPTECH A JEJICH SLOŽENÍ. TOHLE NÁS LIDI PROSTĚ VŠECHNY BAVÍ.

Číst dál: SVATOMARTINSKÁ HUSA

MILÍ ČTENÁŘI, OPĚT JSEM TADY S DALŠÍMI ÚVAHAMI O KVALITĚ NAŠICH POTRAVIN. I KDYŽ MNOHO POŘADŮ V TELEVIZI DOMA NESLEDUJEME,  S HESLEM „JSTE TO, CO JÍTE“ S PANÍ DOKTORKOU CAJTHAMLOVOU NA 100% SOUHLASÍME. POTŘEBNÉ LÁTKY NÁM LIDEM DODÁVÁ V PRVNÍ FÁZI STRAVA, TEPRVE, KDYŽ SE V NÍ NĚJAKÉHO PRVKU, TĚLU POTŘEBNÉMU NEDOSTÁVÁ, PŘICHÁZEJÍ NA ŘADU POTRAVINOVÉ DOPLŇKY A VITAMÍNY A DALŠÍ PRÁŠKY, BOBULE A NÁPOJE.

Číst dál: FARMÁŘSKÉ POTRAVINY – léčebný prostředek, který vás nezklame

MINULÉ VÁNOCE JSEM STÁLA V ROZPACÍCH NAD SVÝM LETITÝM SEŠITEM S RECEPTY, JEDEN Z MÝCH SYNKŮ SE TOTIŽ PO DOPORUČENÍ LÉKAŘE SE ZAČAL STRAVOVAT BEZ LEPKU. DAL MĚ JASNĚ NAJEVO, ŽE BĚŽNÉ CUKROVÍ, I KDYŽ HO MÁ RADĚJI, SI ODPUSTÍ, BĚŽNÁ MOUKA MU PROBOUZÍ TOTIŽ ATOPICKÝ EKZÉM, KTERÝ NENÍ PŘÍJEMNÝ.

Číst dál: POCHUTNEJTE SI NA BEZLEPKOVÉM VÁNOČNÍM CUKROVÍ

LÉTO PATŘÍ OVOCNÝM KOKTEJLŮM A ČERSTVÝM LIMONÁDÁM. UDĚLEJTE SVÉ RODINĚ RADOST A VYDEJTE SE DO LESA NA BORŮVKY ČI LESNÍ JAHODY. MŮŽETE NASBÍRAT TAKÉ KONVIČKU MALIN. A POKUD JE U VÁS V LESE ZROVNA SUCHO A LESNÍM PLODŮM SE NEDAŘÍ, NESMUTNĚTE. SNAD DOZRÁLO NĚJAKÉ OVOCE NA VAŠÍ ZAHRÁDCE NEBO NA FARMÁŘSKÉM TRHU, URČITĚ NĚCO DOBŘE NAKOUPÍTE. OVŠEM OVOCE Z LESA A VLASTNORUČNĚ NASBÍRANÉ SE CENÍ DVAKRÁT. A TĚCH VITAMÍNŮ!

Číst dál: OSVĚŽUJÍCÍ KOKTEJLY Z OVOCE