fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

DOVOLENOU V ČESKÉ REPUBLICE LETOS PODPOŘÍ ČESKÉ DRÁHY ROZŠÍŘENÍM NABÍDKY O ZVLÁŠTNÍ PRÁZDNINOVÉ „JÍZDENKY NA LÉTO“ S PLATNOSTÍ NA 7 DNÍ.

Číst dál: ČESKÉ DRÁHY – 6 500 cyklovlaků vyrazí pro vaše pohodlí

ČESKÉ DRÁHY VYMAZALY KONKURENCI. PAPÍROVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY PRO VŠECHNY KONČÍ. V ROCE 2016 POPRVÉ NEVYJDE ÚPLNÝ KNIŽNÍ JÍZDNÍ ŘÁD.

Číst dál: ČESKÉ DRÁHY ELIMINUJÍ KONKURENCI

VYDEJTE SE DO SRDCE ČESKÉ KANADY S HISTORICKOU PARNÍ LOKOMOTIVOU. NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK NEJENOM PRO DĚTI NABÍZÍ JINDŘICHOHRADECKÉ MÍSTNÍ DRÁHY, A.S. NA ÚZKOROZCHODNÉ TRATI JINDŘICHŮV HRADEC - NOVÁ BYSTŘICE A JINDŘICHŮV HRADEC - OBRATAŇ. VYCHUTNEJTE SI JÍZDU POHÁDKOVOU KRAJINOU SUPĚJÍCÍ A DÝMAJÍCÍ LOKOMOTIVOU.

Číst dál: Vychutnejte si nostalgii s JHMD

Kraj : Jihočeský kraj

LIBERECKÝM KRAJEM BRÁZDÍ PŘES LETNÍ SEZÓNU VELKÉ MNOŽSTVÍ CYKLOBUSŮ A TURISTICKÝCH LINEK, KTERÉ VÁM MOHOU USNADNIT CESTOVÁNÍ BĚHEM VAŠICH VÝLETŮ. PŘINÁŠÍME VÁM KOMPLETNÍ PŘEHLED VŠECH LINEK SPOLEČNĚ S JÍZDNÍMI ŘÁDY, KTERÉ JSOU KE STAŽENÍ NA WWW.PORTAL.IDOS.CZ (PO ZADÁNÍ ČÍSLA LINKY).

Číst dál: CYKLOBUSY A SEZÓNNÍ LINKY V LIBERECKÉM KRAJI 2015

ŽELEZNIČNÍ DOPRAVCE LEO EXPRESS ZASTAVUJE OD 15. PROSINCE POUZE NA MORAVĚ A V PRAZE. MÍSTO PARDUBIC ZVOLIL ZASTÁVKU V PŘEROVĚ A NAVÍC PŘIDÁVÁ NOVOU TRASU PRAHA – STARÉ MĚSTO U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ. CESTUJÍCÍ UŠETŘÍ ČAS I PENÍZE.

Číst dál: LEO EXPRESS SPOJÍ MORAVU S PRAHOU BEZ ZASTÁVKY