fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

SLOVENSKÝ SYSTÉM KVALITY SLUŽEB V CESTOVNÍM RUCHU MÁ PRVNÍ CERTIFIKOVANÉ SUBJEKTY. CERTIFIKÁT I. STUPNĚ ZÍSKALO I NEJOBLÍBENĚJŠÍ LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO NA STŘEDNÍM SLOVENSKU PARK SNOW DONOVALY.

Největší dětský FUN PARK ve střední Evropě

Dětský FUNPARK v Donovalech se nachází v části Mistriky, v nejvhodnější lokalitě při výuce lyžování přímo mezi dvěma lyžařskými svahy Nová hoľa a Záhradište. Ve FUN PARKU je k dispozici 9 posuvných koberců, pomocí kterých se děti naučí lyžovat mnohem lépe a rychleji a beze strachu. Nechybí tu ani kolotoč s pohonem, který je velkým pomocníkem při výuce lyžování. Děti se učí lyžovat v lyžařské škole již od 3 let. 

V Donovalech lyžují zdarma děti až do 8 let!

Téměř ve všech lyžařských střediscích na Slovensku si lyžování užívají děti do 6 let.

Lyžujte celou sezónu každý den za 200 €. Zakoupením celosezónního skipasu lyžujete každý den v Donovalech. V nabídce je také přenosný 10 denní skipas, kdy se můžete střídat s celou rodinou. V Donovalech lyžují děti zdarma až do 8 let. Téměř ve všech lyžařských střediscích na Slovensku si děti do 6 let užívají lyžování zdarma s doprovodem dospělé osoby. V Donovalech k tomu ještě navíc lyžují děti až do 8 let s rodiči zdarma, v případě, že si jejich rodiče zakoupí 3 - 7 denní skipas.

Lyžuj tak dlouho, jak chceš!

Velký úspěch zaznamenalo v minulé sezóně nahrazení celodenního skipasu 7 – hodinovým skipasem. Skipasy s flexibilní dobou platnosti od prvního použití mají velký úspěch. Se 7 –hodinovým skipasem můžete lyžovat např. od 9:15 do 16:15. Také v minulém roce jsme zavedli nonstop provoz 4 sedačkové lanovky a vleku P2 na Záhradišti v době od 8:30 do 21:00 hodin. Denní lyžování plynule přechází do večerního, a s flexibilním skipasem tak můžete spojit denní lyžování s večerním. Ceny všech skipasů zůstávají neměnné.

Nejlepší snowpark v Donovalech – Riders Park Záhradište

V areálu PARK SNOW Donovaly provozují největší snowpark na Slovensku. V parku se nachází 3 skoky a 12 překážek, které se v průběhu sezóny mění. Každou sezónu se v parku objeví nové překážky a v minulosti vznikla i CHILLOUT ZONA s hudbou.

Podrobné informace o snowparku najdete na www.riderspark.sk

Jak získat PARK SNOW CARD?

Uchopte svou dovolenou do vlastních rukou. Celodenní lyžování s PARK SNOW CARD pouze od 17,50 €!

Produkt Park Snow Card je v Donovalech již několik let velmi známý. Návštěvníci znají kartičku jako slevovou, kterou získají v hotelu při pobytu delším než 2 noci za cenu 2,20 €. Spolu s kartou získáte jako bonus plnohodnotnou pohlednici jako dárek.

Slevy se vztahují na skipasy 3–6 denní, půjčovny lyžařské a snowboardové, školy, aquapark a mnoho dalších slev, které najdete na www.parksnowcard.sk

Další atrakce v PARK SNOW Donovaly

- bezplatná umělá ledová plocha
- Riders park – snowpark
- dětský PATTY SKI Funpark s animačním programem pro děti
- 18,4 km běžeckých tras
- snowparagliding, psí a koňské spřežení

 

Správa střediska PARK SNOW Donovaly
Tel.: +421 484 199 881
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.parksnow.sk

Infocentrum Donovaly – rezervace ubytování
Tel.: +421 484 199 900
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

TEXT A FOTO: PARK SNOW DONOVALY

Share