fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

PŘÍZNIVCI HORSKÝCH KOL SI NA CESTÁCH ČESKOLIPSKEM A LUŽICKÝMI HORAMI PŘIJDOU NA SVÉ. TERÉN PRO KOLO OCENÍ AKTIVNÍ SPORTOVCI I RODINY S DĚTMI. MÉNĚ NÁROČNÉ CYKLOSTEZKY NAJDETE PŘEDEVŠÍM V SEVERNÍ ČÁSTI REGIONU, V MIKROREGIONU PODRALSKO A V OBLASTI MEZI ČESKOU LÍPOU A MÁCHOVÝM JEZEREM.

Číst dál: NA KOLE ČESKOLIPSKEM

PUTOVÁNÍ PĚŠKY NEBO NA KOLE KRUŠNOHOŘÍM JE NEODMYSLITELNĚ SPOJENO S NÁDHERNÝMI VÝHLEDY, OBJEVOVÁNÍ HORSKÉ KRAJINY, ROMANTICKÉ PŘÍRODY S BOHATOU TRADICÍ HORNICTVÍ A DŘEVĚNÝCH, RUČNĚ VYRÁBĚNÝCH PRODUKTŮ. CELKEM 12 PROPOJEK, SPOJUJÍCÍCH HLAVNÍ CYKLOTRASY NA NĚMECKÉ A ČESKÉ STRANĚ VEDOUCÍ PŘÍHRANIČNÍ OBLASTÍ, NABÍZÍ NESKUTEČNÉ ZÁŽITKY PRO NÁROČNÉ I REKREAČNÍ CYKLISTY.

Číst dál: CYKLOTURISTIKA V KRUŠNÝCH HORÁCH

SINGLTREK POD SMRKEM JE PRVNÍ DESTINACÍ ZNAČKY SINGLTREK V ČESKÉ REPUBLICE. TUTO SÍŤ STEZEK, UMÍSTĚNOU POD MAJESTÁTNÍ HORU SMRK DO PŘEKRÁSNÉ DIVOKÉ PŘÍRODY SEVERNÍCH SVAHŮ JIZERSKÝCH HOR, PROJEKTOVAL VELŠSKÝ DESIGNÉR STEZEK DAFYDD DAVIS, KTERÝ JE UZNÁVÁN JAKO ABSOLUTNÍ SVĚTOVÁ ŠPIČKA VE SVÉM OBORU.

Číst dál: DIVOČINA V JIZERKÁCH

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN TIM VYSTAVUJE NA VELETRHU FOR BIKES A MÁ PRO NÁVŠTĚVNÍKY SPOUSTU ZAJÍMAVOSTÍ. JEDNOU Z NICH JE TŘEBA „APLIKACE CHYTRÝ MOBILNÍ TURISTA“.

Číst dál: MAGAZÍN TIM PRO AKTIVNÍ CYKLOTURISTY

 b

VYSOČINA DÍKY SVÉ POLOZE NA POMEZÍ ČECH A MORAVY JE CYKLISTY VYHLEDÁVANOU LOKALITOU. KRAJ TVOŘÍ PŘEDEVŠÍM ČESKOMORAVSKÁ VRCHOVINA S VELMI ZACHOVALOU PŘÍRODOU. CYKLISTÉ MOHOU NAVŠTÍVIT DVĚ CHRÁNĚNÉ KRAJINNÉ OBLASTI, KTERÝMI JSOU ŽĎÁRSKÉ VRCHY A ŽELEZNÉ HORY.

Číst dál: KŘÍŽEM KRÁŽEM VYSOČINOU NA KOLE