fz3-13769305690270, 0B

LIPNO PATŘÍ DLOUHODOBĚ K NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍM TURISTICKÝM DESTINACÍM NA JIHU ČECH. ZA ZÁŽITKY SEM MÍŘÍ KAŽDOROČNĚ DESÍTKY TISÍC TURISTŮ, KTEŘÍ SI ZVYKLI NA VYSOKÝ STANDARD SLUŽEB JAK V LETNÍ, TAK I V ZIMNÍ SEZONĚ. SKIAREÁL LIPNO TRADIČNĚ NABÍZÍ NEJEN PERFEKTNĚ PŘIPRAVENÉ SJEZDOVÉ TRATĚ, ALE PŘEDEVŠÍM KOMPLEXNÍ ZÁZEMÍ PRO NEJLEPŠÍ ZIMNÍ DOVOLENOU. KAŽDÝ ROK MOHOU KLIENTI V AREÁLU OČEKÁVAT NOVINKY A NE JINAK TOMU JE I LETOS.

Skiareál Lipno se svými více než 11 km sjezdovek, 3 čtyřsedačkovými lanovkami a pojízdnými koberci v dětských výukových hřištích Fox Park a Bambini Park nenabízí jen perfektní podmínky pro lyžování. Špičkové zázemí areálu poskytuje i komfort v podobě bezplatného parkoviště u nástupu lanovky, vlastní půjčovny a servisu lyžařského a snowboardového vybavení Intersport Rent a prodejny sportovního oblečení a doplňků. Během pobytu mohou návštěvníci využít skibus, který je dopraví ze širokého okolí Lipenska  přímo do areálu zcela zdarma.

Na letošní sezonu jsou pro návštěvníky zimního Lipna nachystány novinky, které jim přinesou více zábavy na svahu. K současné nabídce sjezdovek, která byla v loňské sezoně rozšířena o novou trať Vyhlídka, přibyde například i 500m dlouhý úsek s brankami pro slalomové disciplíny nazvaný K Yettimu. V tom si budou moci všichni vyzkoušet techniku jízdy v brankách a zažít  pocit závodníka. Další novinkou je skicrossová trať designovaná týmem Evy Samkové. Její profil je nastaven tak, aby si jí užili děti i dospělí. Pro děti je nově rozšířena i sjezdovka, na které budou umístěny herní a zábavné prvky. Úpravami prošel také Snowpark Lipno, který kromě terénních úprav pro skoky nabídne i část pro začátečníky a výuku.

Novinky budou i v lyžařské škole Skischool Lipno, která patří mezi tuzemskou špičku ve výuce dětí. Do pětidenních kurzů byly nově zařazeny i základy freestylu na lyžích a snowboardu. S výukou pomůže i nově instalovaný dětský vlek ve snowparku. Bonusem k pětidenní výuce dětí je hodina výuky pro dospělého zdarma. Ti tak mají příležitost zlepšit si bezplatně svůj styl a vypilovat techniku jízdy.

Flotila děl se letos rozrostla o dalších 11 kusů na celkový počet 59 kanonů, které zajistí sněhovou jistotu a kvalitní pokrývku sjezdových tratí.

Váš pobyt na Lipně můžete prožít se spoustou výhod. Stačí k tomu použít kartu hosta Lipno.card, a získat tak třeba zvýhodněné skipasy, vstupy na Stezku korunami stromů a další akční nabídky. Například Stezkabus a Skidepot, ve kterém si uschováte lyže a půjčíte boty pro výstup do korun stromů, máte s Lipno.card zcela zdarma. Pro děti jsou připraveny každodenní animační programy, občerstvení na vás čeká přímo na svahu nebo pod ním v jedné z provozoven Lipno Gastro a v okolí naleznete i další zázemí pro sport a relaxaci. Po lyžování lze vyrazit například do Aquawordu a odpočinout si ve vířivce nebo sauně. Na Lipně je také naplánováno mnoho akcí. V kalendáři naleznete lyžařské i snowboardové závody, testovačky nového vybavení i zábavu pro celou rodinu.

Sledujte novinky na webu www.lipno.info, kde se dozvíte všechny důležité informace. 

WWW.LIPNO.INFO

TEXT A FOTO: SKIAREÁL LIPNO

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA O SKIPASY:

JAK SE JMENUJE MASKOT SKIAREÁLU LIPNO? 

Vyberete si svůj oblíbený areál ve vydání, zodpovíte jeho soutěžní otázku a pošlete správnou odpověď mailem do redakce na adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Budete zařazeni do slosování a pokud vás vylosujeme, získáte skipasy do areálu, za který posíláte soutěžní otázku. Proto pečlivě vybírejte a posílejte odpovědi. Losování bude probíhat 20. 1. 2017. Výherci budou zveřejněni na našem FBC a webu do 7 dnů.

Share