fz3-13769305690270, 0B

SKIAREÁL JEŠTĚD VE STOTISÍCOVÉM LIBERCI NABÍZÍ SPORTOVNÍ LYŽOVÁNÍ DOSTUPNÉ TRAMVAJÍ Z CENTRA. CESTA DO NEJVĚTŠÍHO MĚSTSKÉHO LYŽAŘSKÉHO STŘEDISKA V ČR TRVÁ Z PRAHY POUHOU HODINKU. BLÍZKOST NĚMECKÝCH A POLSKÝCH HRANIC DÁVÁ JEŠTĚDU OJEDINĚLÝ PUNC STŘEDOEVROPSKÉHO CENTRA ZIMNÍCH SPORTŮ.

Číst dál: LYŽOVAČKA POD JEŠTĚDEM

SKIAREÁL ROKYTNICE NAD JIZEROU SE PYŠNÍ MNOHA NEJ, JAKO JSOU NEJŠIRŠÍ A NEJDELŠÍ SJEZDOVKY. NYNÍ K TOMU NA SVÝCH SVAZÍCH OTEVÍRÁ NOVÉ TESTOVACÍ CENTRUM SKIALPINISMU, KTERÉ ZAHRNUJE PŮJČOVNU SPECIÁLNÍHO VYBAVENÍ, TESTOVÁNÍ I SPECIÁLNÍ TRATĚ.

Číst dál: NOVÉ SKIALPINISTICKÉ CENTRUM – PRVNÍ SVÉHO DRUHU

ZE SJEZDOVKY ROVNOU NA BRUSLAŘSKOU DRÁHU! RELAX VE WELLNESSU, ADRENALIN NA BOBOVÝCH DRAHÁCH, SKVĚLÉ LYŽAŘSKÉ PODMÍNKY PO CELOU ZIMNÍ SEZONU, LYŽAŘSKÁ ŠKOLA A HLÍDÁNÍ DĚTÍ V DĚTSKÉM KOUTKU, TO JE LIPNO.

Číst dál: VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Na lyže i snowboard Rokybusem do Rokytnice n. Jizerou

Bezstarostnou dopravu na hory nabízí SKIAREAL provozovaný Spartakem Rokytnice n. Jizerou.

I TIM si trochu přivstal a využil ROKYBUS z Černého mostu do Rokytnice nad Jizerou.

Za dvě hodiny jsme byli z Prahy u dolní stanice lanovky ve Skiareálu Horní Domky. Že je dobrá zima se TIM přesvědčuje u informační tabule, všechny sjezdové tratě jsou v provozu, svítí zeleně. U nástupní stanice je bohatě vybavená půjčovna lyží včetně moderního skiservisu. Pokud potřebujete poštelovat vázání, přibrousit hrany nebo navoskovat skluznici, vše se vyřídí na počkání. A hurá ne svah, není čas otálet dokud jsou pisty upravené. S využitím přibližováku se přepravíme k lanovce na Lysou horu. Čtyřsedačka přepraví až 2000 osob za hodinu, za chvíli jsme v 1300 m.n.m. Z Lysé hory TIM vyzkoušel množství sjezdovek od modré po černou. Na oběd je možné si zajet na Dvoračky či využít některé z nabídek horských chat či občerstvení.

Jak hodnotí TIM areál?

Je tu hezky zvláště pokud je teplota pod nulou a zároveň svítí slunce. Jako jeden z mála je areál orientován více k jihu. Má to i své nevýhody. Pokud není čerstvý sníh, po obědě se tvoří ledové plotny nebo boule. Pokud hodnotíme stravovací možnosti cena vs. výkon: pivo od 30,- Kč, oběd cca 150,- Kč, spousta možností.

Cesta ROKYBUSEM je prostě super!

Odkaz: www.skiareal-rokytnice.cz

 

 

LIPNO PATŘÍ DLOUHODOBĚ K NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍM TURISTICKÝM DESTINACÍM NA JIHU ČECH. ZA ZÁŽITKY SEM MÍŘÍ KAŽDOROČNĚ DESÍTKY TISÍC TURISTŮ, KTEŘÍ SI ZVYKLI NA VYSOKÝ STANDARD SLUŽEB JAK V LETNÍ, TAK I V ZIMNÍ SEZONĚ. SKIAREÁL LIPNO TRADIČNĚ NABÍZÍ NEJEN PERFEKTNĚ PŘIPRAVENÉ SJEZDOVÉ TRATĚ, ALE PŘEDEVŠÍM KOMPLEXNÍ ZÁZEMÍ PRO NEJLEPŠÍ ZIMNÍ DOVOLENOU. KAŽDÝ ROK MOHOU KLIENTI V AREÁLU OČEKÁVAT NOVINKY A NE JINAK TOMU JE I LETOS.

Číst dál: UŽIJTE SI POBYT NA LIPNĚ