fz3-13769305690270, 0B

PARK MIRAKULUM JE PŘIPRAVEN NA LETNÍ SEZÓNU. NÁVŠTĚVNOST PARKU PŘEKONÁVÁ REKORDY Z LOŇSKÉHO ROKU. NA DALŠÍ PLÁNY A VIZE JSME SE ZEPTALI MAJITELE A PROVOZOVATELE PARKU MIRAKULUM, PANA JIŘÍHO ANTOŠE.

Jak byste hodnotil loňský rok z hlediska návštěvnosti v parku Mirakulum?

Návštěvnost v loňském roce se velmi vydařila, otevřeli jsme rozsáhlé Lesní město, které přilákalo mnoho nových návštěvníků.

Park letos slaví výročí, máte připravenu nějakou oslavu, akci pro návštěvníky?

Letos slavíme polokulaté 5. narozeniny a jako každý rok připravujeme na tuto akci bohatý kulturní a zábavný program.

Spolupracujete také s krajem a místními organizacemi v cestovním ruchu?

Věříme, že se Milovice postupně stávají zajímavým turistickým cílem pro rodiny. Pracujeme pilně na zvýšení atraktivity tohoto místa. Spolupracujeme nejen s místními podnikateli, ale také s městem Milovice a Středočeským krajem.

Jaké jsou novinky pro letošní turistickou sezónu?

Novinek jsme pro letošní rok nachystali opět hodně. První z nich je nová pestrobarevná dětská Vesnička, která vyrostla v Zemi prasátka Pigy a je určená pro nejmenší děti. Nabízí malé i velké průlezy, útulné zákoutí, které mají děti tolik rády. Dnes zde již najdete třeba i školní třídu. Pro horké letní dny je ovšem nejzásadnější novinka rozšíření vodního světa o plochu s vodotrysky a rozsáhlé odpočinkové plochy. Otevření se uskutečnilo 1. července.

 

Odpovídal: Jiří Antoš – majitel a provozovatel
Podniká od roku 1990 v truhlářské výrobě. 17 let jeho firma TR Antoš vyráběla nábytek na export, dnes ovšem již desátým rokem vyrábí dětská hřiště z akátu. V roce 2012 otevřel Park Mirakulum, který navrhl a postavil pouze za pomoci vlastní firmy a vlastních zdrojů. Je hrdým dvojnásobným dědečkem.

  

Park Mirakulum
Topolová 629
289 24 Milovice
www.mirakulum.cz

  

TEXT A FOTO: ARCHIV MIRAKULUM

Share