fz3-13769305690270, 0B

PLOCHONOŽÍ, SVALOVÉ DYSBALANCE, VADNÉ DRŽENÍ TĚLA - TO JSOU NÁSLEDKY, K JEJICHŽ VZNIKU ČASTO VEDE BRZKÁ SPORTOVNÍ SPECIALIZACE DĚTÍ. TY PODLE ODBORNÍKŮ POTŘEBUJÍ DO URČITÉHO VĚKU ČISTĚ VŠEOBECNOU POHYBOVOU PRŮPRAVU, PŘI KTERÉ SE NEPŘETĚŽUJÍ ŽÁDNÉ PARTIE TĚLA. RODIČE BY PODLE NICH NEMĚLI ZE SVÝCH DĚTÍ CHTÍT ZA KAŽDOU CENU VYCHOVAT NOVÉ JÁGRY NEBO KVITY, ALE MĚLI BY DBÁT NA TO, ABY JE POHYB BAVIL A ZÍSKALY K NĚMU LÁSKU NA CELÝ ŽIVOT.

Číst dál: DĚTI NA STARTU VARUJÍ: Nechtějte mít doma malé Jágry, brzká sportovní specializace může mít...

PO CELÉ ČR UŽ ČTVRTÝM ROKEM S RADOSTÍ A BEZ STRESU Z VÝKONŮ CVIČÍ TISÍCE DĚTÍ OD 4 DO 9 LET, VÍCE I MÉNĚ POHYBOVĚ NADANÉ, ŠTÍHLÉ I S NADVÁHOU, Z MĚST I VESNIC, Z RŮZNÝCH SOCIÁLNÍCH I EKONOMICKÝCH VRSTEV, ALE VŠECHNY S NADŠENÍM. TO JE PODSTATA PROJEKTU DĚTI NA STARTU, KTERÝ ZAŠTIŤUJE MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ. SPECIÁLNĚ VYŠKOLENÍ INSTRUKTOŘI VRACEJÍ DĚTEM RADOST Z POHYBU. ZAPOJTE SE DO PROJEKTU I VY!

Číst dál: PROJEKT DĚTI NA STARTU, zapojte se i vy!

DESÍTKY STATICKÝCH I ROBOTICKÝCH OZVUČENÝCH MODELŮ DINOSAURŮ V ŽIVOTNÍCH VELIKOSTECH, KTERÉ MOHOU NÁVŠTĚVNÍCI SPATŘIT V NĚKTERÉM Z PĚTI DINOPARKŮ V ČR, SE STALY OPRAVDOVÝM FENOMÉNEM. OD SVÉHO ZALOŽENÍ V ROCE 2003, KDY BYL OTEVŘEN PRVNÍ DINOPARK ZOO PLZEŇ, SE SÍŤ ZÁBAVNÍCH PARKŮ ROZRŮSTALA AŽ NA SOUČASNÝ POČET A NYNÍ KAŽDÝ ROK PROJDE BRANAMI DO DRUHOHOR VÍCE NEŽ JEDEN MILIÓN ZVÍDAVÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ.

Číst dál: DINOPARK – unikátní zábavní park plný poznání

POSTAVU „DUCHA HOR“ ZNAJÍ Z VYPRÁVĚNÍ, KNÍŽEK A FILMŮ GENERACE DĚTÍ I DOSPĚLÝCH. NE VŽDY A VŠEM JE JASNÉ, ODKUD PŘIŠEL, KDE A KDY SE VZAL, PROČ VLÁDNE V KRKONOŠÍCH. ODPOVĚDI NA OTÁZKY PŘINÁŠÍ NOVĚ ZPRACOVANÝ ČTYŘJAZYČNÝ LETÁK S ČETNÝMI FOTOGRAFIEMI. ZÍSKAT HO MŮŽETE V NĚKTERÉM ZE SPOLUPRACUJÍCÍCH KRKONOŠSKÝCH INFORMAČNÍCH CENTER.

Číst dál: KRAKONOŠ PATŘÍ DO KRKONOŠ

NA PLOŠE TÉMĚŘ 5000 M2 TU NAJDETE PŘES 150 INTERAKTIVNÍCH EXPONÁTŮ, SE KTERÝMI SI MŮŽETE HRÁT A OBJEVOVAT TAK SVĚT KOLEM NÁS. SOUČÁSTÍ PROGRAMU JSOU PRAVIDELNĚ SE OPAKUJÍCÍ PŘEDSTAVENÍ SE ZÁBAVNÝMI POKUSY.

Číst dál: VIDA! VĚDA JE ZÁBAVA

Kraj : Jihomoravský kraj