fz3-13769305690270, 0B

Turistický informační magazín, zjednodušeně – časopis TIM, si klade za cíl, být v první řadě jakýmsi praporem a současně i přístavem pro všechny vnímavé lidi, kteří mají rádi přírodu, architekturu, kulturu, historii, poznání a pohyb. 

Právě jim přináší TIM tipy na výlety, představuje nové stezky, nabízí zajímavé trasy, ať už pro jízdu na kole, lyžích nebo pěší turistiku, ukazuje fotografie dosud neznámých památek nebo je seznamuje s pověstmi, které se vážou k zajímavým místům naší země. 

Na pochybách, zda si TIMa přečíst či ne, by neměli zůstat ani ti, kdo vlastně o cestování (tedy to fyzické) ani příliš nestojí, ale přesto rádi získávají nové poznatky o českých krajích, městech či kulturních památkách. 

Nejen pro ně máme v každém vydání časopisu připravenou i nabídku lákavých aktuálních zábavních programů a akcí mnoha měst a institucí.

Záběr témat, jimiž se v TIMovi zabýváme, je opravdu široký. Umožňuje nám to spolupráce s Informačními turistickými centry po celé České republice, s řadou turistických organizací i kulturních památek. 

Díky neustálému zkvalitňování časopisu, díky jeho zaměření a pro množství zásadních sdělení, která otiskujeme také v naší anglické mutaci, je dnes TIM distribuován nejen do turistických informačních center a schránek stále narůstající řady předplatitelů, ale i do mnoha středních škol. Zájem o náš časopis dokonce projevila už řada městských a dalších úřadů. 

To si pochopitelně žádá dostatečný náklad, který v současnosti činí 20 000 výtisků měsíčně. Vzhledem k tomu, že magazín TIM je v informačních centrech nabízen zdarma, stalo se už pravidlem, že se po něm každý měsíc jen zapráší. 

Je pro nás samozřejmostí, že se budeme snažit stále více uspokojovat vaše představy a dodávat pro vás do informačních center ještě větší množství výtisků. A nejen to. Budeme vám vděčni za vaše náměty, připomínky, slova povzbuzení i za vaši kritiku. 

Nebráníme se ani přímé spolupráci, takže máte-li zajímavé a kvalitní fotografie neznámých lokalit, zajímavý recept, děděný z generace na generaci, nebo cokoliv, co by magazín TIM udělalo lepším, rozhodně se neostýchejte nás telefonicky, e-mailem či poštou kontaktovat. 

Jsme rovněž pravidelným vystavovatelem na veletrzích zaměřených na oblast turismu. Tam se s námi můžete setkat osobně a věřte, že si rádi najdeme čas si s vámi posedět, vyslechnout vás a nechat se vámi inspirovat. 

Nakonec, vždyť právě pro vás časopis pravidelně vydáváme a moc nás to baví.

 

Kolektiv redakce magazínu TIM

Share