fz3-13769305690270, 0B

PŘEDVÁNOČNÍ ČAS S SEBOU PŘINÁŠÍ OBDOBÍ ROZJÍMÁNÍ, BILANCOVÁNÍ KONČÍCÍHO ROKU, NAKUPOVÁNÍ DÁREČKŮ, ALE TAKÉ CHYSTÁNÍ DOBROT, CUKROVÍ, PERNÍČKŮ. MÁME PRO VÁS NĚKOLIK TIPŮ NA AKCE A ZAJÍMAVÁ MÍSTA NA HRADECKU, KTERÉ MÁ V ADVENTNÍM ČASE MNOHO CO NABÍDNOUT!

Číst dál: Těšíte se už na blížící se Vánoce? TAK SI PŘIJEĎTE PŘEDVÁNOČNÍ ČAS UŽÍT NA HRADECKO!

CHCETE-LI SI VYCHUTNAT TU PRAVOU VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU DOKRESLENOU TRADIČNÍMI VÁNOČNÍMI TRHY, VŮNÍ SVAŘENÉHO VÍNA, PEČENÝCH KAŠTANŮ A MANDLÍ, VYDEJTE SE V ADVENTNÍM ČASE DO LIBERECKÉHO KRAJE.

Číst dál: PŮJDEM SPOLU DO BETLÉMA...

NEJSOU NIJAK OBROVSKÉ, ALE SKÝTAJÍ ZAJÍMAVÉ TURISTICKÉ MOŽNOSTI. VYBERTE SI NĚKTEROU Z NICH A PŘIPRAVTE SI ZAJÍMAVÝ VÝLET. POZVĚTE TAKÉ SVÉ PŘÁTELE A UDĚLEJTE VŠICHNI NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ. NA VRCHOLU MŮŽETE NAPLÁNOVAT TŘEBA SPOLEČNÝ PIKNIK.

Číst dál: ROZHLEDNY NA VYSOČINĚ

TAKÉ HRADECKÝ KRAJ NABÍDNE SVÝM MILOVNÍKŮM DALEKÝCH VÝHLEDŮ ROZHLEDNY NEJRŮZNĚJŠÍCH VÝŠEK A TVARŮ I MATERIÁLŮ. STAČÍ SI JEN VYBRAT PODLE SVÉHO VKUSU.

Číst dál: ROZHLEDNY HRADECKÉHO KRAJE

PODZIM PŘINÁŠÍ PRŮZRAČNÝ VZDUCH NEJEN, ŽE SE PŘI VYCHÁZKÁCH DO PŘÍRODY KRÁSNĚ DÝCHÁ, ALE POZNÁME I VELMI DOBROU VIDITELNOST. VYDEJTE SE PO VĚŽÍCH, KTERÉ JSOU CHLOUBOU SVÉHO MĚSTA. NASKYTNOU SE VÁM NEJEN DALEKÉ VÝHLEDY, ALE I SKRYTÉ POHLEDY DO MALÝCH DVOREČKŮ, PAVLAČÍ A ZAPOMENUTÝCH ZÁKOUTÍ.

Číst dál: KRÁSA VĚŽÍ NA PODZIM