fz3-13769305690270, 0B

MĚLA JSEM MOŽNOST NAVŠTÍVIT KLUB ROYAL PŘI PREMIÉŘE NOVÉHO POŘADU, URČENÉHO ZEJMÉNA CIZINCŮM -JAK SE STÁT ČECHEM. PROSTOR MĚ P ŘEKVAPIL KOUZELNÝM DUCHEM PRVNÍ REPUBLIKY, POHODLNÝMI KŘESÍLKY, KDE MŮŽETE STRÁVIT VEČER SE SVÝMI PŘÁTELI A VYBRAT Z NEUVĚŘITELNÉ ŠKÁLY NÁPOJŮ, KTERÉ VÁŠ PŘÍJEMNÝ POBYT V KLUBU ROYAL JEN PODTRHNOU. KROMĚ TOHOTO PŘEDSTAVENÍ MŮŽETE V DIVADLE SHLÉDNOUT EXOTICKOU BURLESKNÍ SHOW.

Číst dál: DIVADLO ROYAL – klub a divadlo v samém centru Prahy

Kraj : Hlavní město Praha

V OSMIBOKÉ VĚŽI UPROSTŘED LORETÁNSKÉHO PRŮČELÍ SE UŽ 322 LET NACHÁZÍ V ČECHÁCH NAPROSTO UNIKÁTNÍ HUDEBNÍ NÁSTROJ. ZVONOHRA, KTERÁ PŘÍCHOZÍ KAŽDOU HODINU POVZBUZUJE K MODLITBĚ, JE V POVĚDOMÍ LIDÍ S LORETOU NEROZLUČNĚ SPJATA.

Číst dál: BAROKNÍ ZVONOHRA V LORETĚ PRAHA

PRÁCE NA TOM, ABY BYLY PRÁZDNINY JEŠTĚ O TÝDEN DELŠÍ, JSOU V PLNÉM PROUDU! LETOS POČTRNÁCTÉ SE O TO POSTARÁ INTERAKTIVNÍ FESTIVAL PRO DĚTI A JEJICH RODIČE S NÁZVEM VYŠEHRÁTKY.

Číst dál: Prázdniny prodlouží VYŠEHRÁTKY!

V GALERII V PŘÍZEMÍ SE KONAJÍ PO CELÝ ROK VÝSTAVY. AŽ DO 26. 11. UVIDÍTE VÝBĚR Z OBSÁHLÉ ŽIVOTNÍ TVORBY ZDEŇKA ŠPUTY A PO CELÝ PROSINEC ZDE BUDE VYSTAVOVAT SVÉ DÍLO VÝTVARNÍK JAN SVOBODA.

Číst dál: KULTURA NA NOVOMĚSTSKÉ RADNICI

KRÁLOVSKÁ KANONIE PREMONSTRÁTŮ NA STRAHOVĚ PATŘÍ MEZI NEJSTARŠÍ DOPOSUD EXISTUJÍCÍ KLÁŠTERY PREMONSTRÁTSKÉHO ŘÁDU NA SVĚTĚ. OD PŘÍCHODU PRVNÍCH PREMONSTRÁTŮ V ROCE 1143 ZDE ŘEHOLNÍ SPOLEČENSTVÍ ÚSPĚŠNĚ ROZVÍJÍ ŘEHOLNÍ ŽIVOT A V CELÉ SVÉ HISTORII HRAJE VÝZNAMNOU ÚLOHU V DĚJINÁCH ČESKÝCH ZEMÍ.

Číst dál: POZNEJTE STRAHOVSKÝ KLÁŠTER a jeho historii

Kraj : Hlavní město Praha