fz3-13769305690270, 0B

NA ZÁVĚR PRVNÍHO DNE MEZINÁRODNÍCH VELETRHŮ CESTOVNÍHO RUCHU GO&REGIONTOUR BYLA NA BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI SLAVNOSTNĚ PŘEDÁNA OCENĚNÍ V SOUTĚŽI VELKÁ CENA CESTOVNÍHO RUCHU. V DESÁTÉM ROČNÍKU HODNOTILA ODBORNÁ POROTA ELEKTRONICKÉ PROJEKTY, PROPAGAČNÍ KAMPANĚ, TURISTICKÉ PRODUKTY ČI LÁZEŇSKÉ A WELLNESS BALÍČKY.

Číst dál: OCENĚNÍ ŠUMAVSKÝCH POBYTOVÝCH BALÍČKŮ

Kraj : Plzeňský kraj

V LÁZNÍCH LEDNICE VÁM PRO ZIMNÍ ČAS PŘIPRAVILI ZAJÍMAVÉ LÉČEBNÉ BALÍČKY, KTERÉ URČITĚ STOJÍ ZA PROSTUDOVÁNÍ A ZVÁŽENÍ. JIŽ OD PROSINCE 2016 JSOU PRO LÁZEŇSKÉ HOSTY OTEVŘENÉ NOVÉ MASÁŽNÍ MÍSTNOSTI.

Číst dál: ZIMNÍ NABÍDKA LÁZNÍ LEDNICE

20. - 21. ŘÍJNA 2016 PROBĚHLA VE SPOLEČENSKÉM DOMĚ – INGO CASINO VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH KONFERENCE SDRUŽENÍ LÁZEŇSKÝ MÍST ČR. ÚSTŘEDNÍM TÉMATEM BYLA KONKURENCESCHOPNOST ČESKÝCH LÁZNÍ V EVROPSKÉM PROSTORU.

Číst dál: 25 LET OD ZALOŽENÍ SDRUŽENÍ LÁZEŇSKÝCH MÍST ČR

NA BOLAVÁ ZÁDA, KLOUBY, NERVY NA PRASKNUTÍ A DALŠÍ NEDUHY JSOU ŠUMAVSKÉ LÁZNĚ SKVĚLÁ VOLBA.

Číst dál: ŠUMAVSKÉ LÁZNĚ NA VAŠE NERVY

Kraj : Plzeňský kraj

DOPŘEJTE SOBĚ I SVÝM BLÍZKÝM POBYT V ZIMNÍCH MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH V DOBĚ ADVENTU, VÁNOC A SILVESTRA. PŘIJEĎTE SI ODPOČINOUT A ZAŽÍT SVÁTEČNÍ ATMOSFÉRU V KOUZELNÉM PROSTŘEDÍ JEDINEČNÝCH HISTORICKÝCH I MODERNÍCH LAZEŇSKÝCH HOTELŮ. NECHEJTE SE HÝČKAT PŘI LÁZEŇSKÝCH PROCEDURÁCH, OCHUTNEJTE SPECIALITY NAŠICH KUCHAŘŮ, NAVŠTIVTE ZAJÍMAVÁ MÍSTA V OKOLÍ LÁZNÍ, BAVTE SE A OSLAVTE S NÁMI VÁNOCE A NOVÝ ROK.

Číst dál: ADVENT, VÁNOCE A SILVESTR v Mariánských Lázních