fz3-13769305690270, 0B

ŠALINA PUB JE UNIKÁTNÍ HOSPODA NA KOLEJÍCH, RESPEKTIVE POJÍZDNÁ TRAMVAJ S VÝČEPEM, KTERÁ BROUZDÁ BRNO JIŽ TŘETÍM ROKEM. ŠALINA NABÍZÍ 38 MÍST K SEZENÍ A 17 MÍST KE STÁNÍ.

Číst dál: SPRÁVNÝ BRŇÁK JEZDÍ ŠALINOU A PIJE STAROBRNO – SOUČASNĚ!

V BRNĚ JE TOTIŽ KRÁSNÁ PŘEHRADA A PO NÍ PRAVIDELNĚ PLUJÍ LODĚ Z PŘÍSTAVIŠTĚ V BYSTRCI AŽ DO VEVERSKÉ BÍTÝŠKY A ZPĚT. VYUŽIJTE ZVÝHODNĚNÉ JÍZDENKY NA BRNĚNSKOU LODNÍ DOPRAVU SPOLU S NÁVŠTĚVOU DALŠÍCH ATRAKTIVNÍCH MÍST! LODÍ DOPLUJETE AŽ NA HRAD VEVEŘÍ, KOUSEK OD PŘEHRADY NAJDETE ZOOLOGICKOU ZAHRADU, NAD HISTORICKÝM CENTREM MĚSTA SE VYPÍNÁ HRAD ŠPILBERK. NAVŠTÍVIT MŮŽETE TAKÉ VĚDECKÝ ZÁBAVNÍ PARK VIDA! SCIENCE CENTRUM. VÍCE INFORMACÍ O POJÍZDNÝCH VSTUPENKÁCH NALEZNETE NA WWW.DPMB.CZ

Číst dál: LÉTO V BRNĚ? Nudit se jistě nebudete

KULTURNÍ FESTIVAL MEETING BRNO, KTERÝ SE KONÁ OD 19. DO 28. KVĚTNA SE ZAMĚŘUJE NA MAPOVÁNÍ A ZPŘÍTOMNĚNÍ HISTORIE BRNA, JEMUŽ DALA TVÁŘ I VÝZNAM NEJEN ČESKÁ, ALE TAKÉ NĚMECKÁ A ŽIDOVSKÁ KOMUNITA.

Číst dál: KULTURNÍ BRNO ZVE NA FESTIVALY

Kraj : Jihomoravský kraj

NEJDŘÍV ROZPOUTAT TORNÁDO A USTÁT ZEMĚTŘESENÍ, PAK SE PROJET NA KOLE PO LANĚ NĚKOLIK METRŮ NAD ZEMÍ, ZAHALIT MĚSTO DO HUSTÉ MLHY A NAKONEC ZMRAZIT VLASTNÍ STÍN. NEUVĚŘITELNÉ? NE, TO VŠECHNO MŮŽETE BĚHEM JEDINÉHO DNE ZAŽÍT V BRNĚNSKÉM ZÁBAVNÍM VĚDECKÉM PARKU VIDA! ČEKÁ VÁS TU VÍCE NEŽ 170 EXPONÁTŮ.

Číst dál: AKCE VE VIDA!

Kraj : Jihomoravský kraj

V BRNĚNSKÉM ZÁBAVNÍM VĚDECKÉM PARKU VIDA! SI UŽIJETE 4600 M2 CHYTRÉ ZÁBAVY, PŘEDSTAVENÍ S POKUSY, 3D FILM NEBO HRU O POKLAD.

Číst dál: VIDA! BRNĚNSKÁ EXPLOZE ZÁŽITKŮ

Kraj : Jihomoravský kraj