fz3-13769305690270, 0B

PARK MIRAKULUM JE PŘIPRAVEN NA LETNÍ SEZÓNU. NÁVŠTĚVNOST PARKU PŘEKONÁVÁ REKORDY Z LOŇSKÉHO ROKU. NA DALŠÍ PLÁNY A VIZE JSME SE ZEPTALI MAJITELE A PROVOZOVATELE PARKU MIRAKULUM, PANA JIŘÍHO ANTOŠE.

Číst dál: VZKVÉTAJÍCÍ MIRAKULUM

Kraj : Středočeský kraj

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVĚ OTEVŘENÝ HOTEL STAR LIPNO A JEHO PRVOTŘÍDNÍ RESTAURACI. V ČELE HOTELU STOJÍ SYMPATICKÁ RODAČKA Z KARVINÉ SOŇA SOŠKOVÁ SE SVÝM MANŽELEM, KTERÝ SI PLNÍ SVÉ SNY NA KARIBSKÉM OSTROVĚ ROATÁN, KDE SE PODÍLÍ NA STAVBĚ ČESKÉHO PRÁZDNINOVÉHO RESORTU.

Číst dál: HOTEL JAKO DOMOV

JE TOMU VÍCE NEŽ ROK, KDY SE MAJITELÉ HORSKÝCH STŘEDISEK A AREÁLŮ ROZHODLI ZALOŽIT SPOLEČNĚ ASOCIACI HORSKÝCH STŘEDISEK A ŘÍDIT SE HESLEM „V JEDNOTĚ JE SÍLA“. POMÁHAJÍ SI NAVZÁJEM A PŘIPRAVUJÍ SPOLEČNĚ VÝHODY PRO NÁS, LYŽAŘE, ABYCHOM MOHLI LYŽOVAT KVALITNĚ ZA ROZUMNOU CENU. JAK TO FUNGUJE, TO NÁM V ROZHOVORU SDĚLIL ŘEDITEL ASOCIACE PAN LIBOR KNOT.

Číst dál: HORSKÁ STŘEDISKA SPOJUJÍ SVÉ SÍLY

ČESKÉ HORY HLÁSÍ DALŠÍ VYDAŘENOU LETNÍ SEZÓNU. POČTY NÁVŠTĚVNÍKŮ DOKONCE PŘEKONALY REKORD Z LOŇSKÉHO HORKÉHO LÉTA. TEĎ UŽ HORSKÁ STŘEDISKA CHYSTAJÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY SKVĚLÉ PODMÍNKY. NA ÚSPĚCHY A PLÁNY JSME SE ZEPTALI ŘEDITELE ASOCIACE HORSKÝCH STŘEDISEK ( AHS) PANA LIBORA KNOTA.

Číst dál: ČESKÉ HORY LÁKAJÍ ČÍM DÁL VÍC NÁVŠTĚVNÍKŮ

SDRUŽENÍ SLMCR POKRAČUJE VE SPOLEČNÉM ÚSILÍ VRÁTIT LÁZEŇSTVÍ NA POZICI, KTERÁ JÍ PRÁVEM NÁLEŽÍ. NOVĚ ZVOLENÉHO PŘEDSEDY SLMCR, PRIMÁTORA KARLOVÝCH VARŮ, ING. PETRA KULHÁNKA, JSME SE ZEPTALI, JAK TATO PRÁCE BUDE POKRAČOVAT.

Číst dál: SLMCR pokračuje ve své snaze navrátit lázeňství jeho nezastupitelné místo v léčení pacientů