fz3-13769305690270, 0B

KDE JE U NÁS VSTUP DO PEKLA? JAKÉ JE PROKLETÍ DOMU, V NĚMŽ BYDLEL JEDEN Z NAŠICH NEJZNÁMĚJŠÍCH MASOVÝCH VRAHŮ? JAKÉ JE TAJEMSTVÍ MIKULEČSKÝCH LEBEK? KDE BYLA NEJSTARŠÍ ČARODĚJNICKÁ ŠKOLA V EVROPĚ?

Číst dál: NEJKRÁSNĚJŠÍ VÝLETY NA TAJEMNÁ MÍSTA: Vychází další ze série bedekrů po turistických cílech ČR

DOSTALA SE NÁM DO RUKOU ZAJÍMAVÁ KNÍŽKA, KTERÁ SLOUŽÍ K INSPIRACI PŘI VAŘENÍ V PŘÍRODĚ A PŘINÁŠÍ ENERGETICKÉ A CHUTNÉ RECEPTY. NEMĚLA BY CHYBĚT V BATOHU KAŽDÉHO TURISTY NA LETNÍCH TOULKÁCH PŘÍRODOU.

Číst dál: OUTDOOROVÁ KUCHAŘKA PRO CELOU RODINU Autor: Petra Pospěchová

Vážení přátelé a kamarádi časopisu TIM,  srdečně vás zveme na návštěvu našeho stánku na veletrhu ITEP v Plzni (21.–23. 10. 2010), kde budou probíhat pravidelná slosování soutěžní otázky o hodnotné ceny.

A protože chceme podpořit turistiku v Plzeňském kraji, připravili jsme soutěž pro města tohoto kraje o celoroční propagaci v našem magazínu zdarma a o další ceny. Této soutěže se můžete zúčastnit také vy – obyvatelé města, které vyhraje. Jako jednotlivci si prověříte své znalosti o městě, ve kterém žijete, a zároveň můžete vyhrát zajímavé ceny. Na veletrhu ITEP se na vás těší
Váš TIM

Číst dál: SOUTĚŽ!!!

Kraj : Plzeňský kraj

LETNÍ TIMÁCKÉ NOVINY NAJDETE V SRPNU VE VŠECH INFOCENTRECH!
HESLO: 3×3×30

Pokud už jste vyčerpali všechny tipy na zajímavou dovolenou o prázdninách, není nic ztraceno. Naše prázdninová soutěž vás zavede na místa známá i neznámá, jež budou spojena s českými osobnostmi a jejich životem. V místním infocentru dostanete tři otázky, které správně vyplníte a pošlete nám odpověď e-mailem na naši adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Pokud tedy navštívíte tři města a na otázky správně odpovíte, dostanete se do slosování o 30 pobytů pro celou rodinu zdarma!

Číst dál: VELKÉ LETNÍ PUTOVÁNÍ ZA NAŠIMI OSOBNOSTMI Z ČECH, MORAVY A SLEZSKA

Ani v roce 2010 tohle vydavatelství nezapomíná na své čtenáře, kteří si zvykli na pravidelný přísun novinek z turistického ranku v edici Navštivte… K dvěma novinkám připojujeme i tip na obrazovou publikaci, ve které jsou zachyceny krásy Křivoklátska.

Číst dál: Prázdninové putování s knihami Olympie